3M Двојно Обложени Уретан Пена Лента 4008, Off (исклучено) Бела, 4 во x 36 yd, 125 мили, 2 Ролни по случај

3M Двојно Обложени Уретан Пена Лента 4008, Off (исклучено) Бела, 4 во x 36 yd, 125 мили, 2 Ролни по случај

Достапно за вашата нарачка
DEN 16573.20
Залиха:

Оф-бела, 0.125 во. (3.2 mm) отвори-клетка, флексибилни уретан пена превозникот.Висок стриже лепила со висока температура отпор.Издржливи пена е идеален за внатрешни работи на монтирање на апликации.Идеален за поврзување, со приложување и монтажа.Густа пена dampens и го спречува вибрација и open-клеточна структура сида компонента за ладење. 3 M Двојно Обложени Уретан Пена Лента 4008 е оф-бела, 0.125 во. (3.2 mm) дебели, двојно обложени, отворете мобилен уретан пена лента што се нуди висок стриже сила.Тоа е идеален за апликации, како што монтажа внатрешни работи signage и плочките со имиња и места каде во 1/8.густа пена е потребно за пополнување на јазот-апликации. 3 M Двојно Обложени Уретан Пена Лента 4008 е оф-бела, 0.125 во. (3.2 mm) дебели, двојно обложени, отворете мобилен уретан пена лента што се нуди висок стриже сила.Тоа е идеален за апликации, како што монтажа внатрешни работи signage и плочките со имиња и места каде во 1/8.густа пена е потребно за пополнување на јазот-апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата