Часовник, со Отпечаток Присуство Снимач на 2,4 инчи Отпечаток Признавање Биометриски Присуство Машина Присуство Снимачот за Врата(C26 Австралиската прописи, 110-240V)

Часовник, со Отпечаток Присуство Снимач на 2,4 инчи Отпечаток Признавање Биометриски Присуство Машина Присуство

Достапно за вашата нарачка
DEN 2008.56
Залиха:

Усвојува интелигентни индукција на енергија-заштеда на отпечатоци колектор, со високо ниво на напојување за управување и отпечатоци интелигентни учење ажурирање функција.Машина со T9 ™ начинот на внесување на текст метод, не софтвер операција, може да се излез на присуство извештаи директно.Поддршка У диск да ја преземете, или да испратите евиденција за присуство и отпечатоци бројки, нема потреба треба софтвер. 2.4 инчи TFT колор дисплејот на екранот ќе се направи на вашиот оперативен интуитивен интерфејс и јасно. Користење на меѓународни отпечаток алгоритам, отпечатоци признавање способност е значително подобрена.Овој отпечаток присуство рекордер е направен од високо квалитетни материјали.Тоа е интелигентна индукција на енергија-заштеда на отпечатоци колектор и на 2,4 инчи TFT колор дисплејот на екранот.Едноставен за инсталација и употреба.Карактеристики : Користење на меѓународни отпечаток алгоритам, отпечатоци признавање способност е значително подобрена.Усвојува интелигентни индукција на енергија-заштеда на отпечатоци колектор, со високо ниво на напојување за управување и отпечатоци интелигентни учење ажурирање функција. 2.4 инчи TFT колор дисплејот на екранот ќе се направи на вашиот оперативен интуитивен интерфејс и јасно.Поддршка У диск да ја преземете, или да испратите евиденција за присуство и отпечатоци бројки, нема потреба треба софтвер.Машина со T9 ™ начинот на внесување на текст метод, не софтвер операција, може да се излез на присуство извештаи директно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Отпечаток Присуство Recorder Material : ABSCPU : ARM9 SDRAM : 64 MFlash : 32 MScreen : 2.4 TFT LCDCommunication Режим : USB TCP / IPUser Капацитет : 2,000 Евиденција Капацитет : 100,000 T9 Внесување : Support USB Преземете : Available Identification Време :

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fingerprint Attendance Recorder
Material:
ABS
CPU:
ARM9
SDRAM:
64M
Flash:
32M
Screen:
2.4TFT LCD
Communication Mode:
USB TCP / IP
User Capacity:
2,000
Records Capacity:
100,000
T9 Input Method:
Support
USB Download:
Available
Identification Time:
Working Voltage:
DC5V / 1A
Optional Style:
US Plug 110-240V, UK Plug 110-240V, AU Plug 110-240V, EU Plug 110-240V
Size:
Approx. 18 * 13 * 3.5cm  / 7.1 * 5.1 * 1.4inch
Weight:
Approx. 590g / 20.8oz
Package List:
1 * Fingerprint Attendance Recorder :
1 * Adapter :
1 * USB Cable :
4 * Screw :

Најдобри предлози во категоријата