INABA Churu Мачка Третира, Жито-Бесплатно, Lickable, Squeezable Крем Purée Мачка Третираат/Topper со Витамин E & Taurine, 0.5 Унци Секоја Цевка, 24 Цевки (4 по Пакет), Пилешко со Scallop Рецепт

INABA Churu Мачка Третира, Жито-Бесплатно, Lickable, Squeezable Крем Purée Мачка Третираат/Topper со Витамин E

Достапно за вашата нарачка
DEN 994.56
Залиха:

НАПРАВЕНИ СО ЗДРАВИ СОСТОЈКИ МОЖЕТЕ ДА му ВЕРУВАТЕ : Секој Inaba производ е направен со вкусен, човековите-одделение состојки, вклучувајќи фарма-покрена пилешко и/или диви-фатени на туна.Ги ОДРЖУВАМЕ НАШИТЕ МАЧКИ ХИДРИРАНИ и БЕЗ ДОДАВАЊЕ на КАЛОРИИ : Секој вкусни, крем Churu цевка содржи 91% влага и само 6 калории (една десетина од калории од традиционалните сува мачка третира), што го прави здрава ужинка можете да се чувствуваат добро за хранење.СЛОБОДНИ НА ЛОШИ РАБОТИ : Вашите мачки пријател е важна за нас, која е причината зошто ние сме чуваат работите како зрна, конзерванси, вештачки бои и carrageenan надвор од нашата мачка третира, но додаде работи како Taurine да им помогне со своите целокупното здравје.ГИ ЈАДЕ ОД ВАШАТА РАКА : Овие lickable purée месо цевки за мачки биле дизајнирани за да се хранат со рака, како интерактивен начин да потрошите време со вашите мачки, но можете да го користите како влажни/сува мачка храна topper или како начин да се прикријат лекови.ДОДАДЕТЕ НЕКОИ РАЗЛИЧНИ за ДА ВАШАТА МАЧКА Е ЖИВОТ : на Располагање во единаесет вкусен вкусови, мачки на сите фази (маче на постарото), ќе бидат во можност да се најде вкус што го сакам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата