Opto 22 PB24 24 Канал Стандард за Дигитални I/O Модул Багажник

Opto 22 PB24 24 Канал Стандард за Дигитални I/O Модул Багажник

Достапно за вашата нарачка
DEN 4248.00
Залиха:

Температурата на работа : од 0 до 70 степен C 95% релативна влажност не-кондензирање.Интерфејс конектор : 6-32 завртка терминали.Поле Логика : 50-диригент работ картичка конектор.Компатибилен I/O модул семејство : стандард (генерација 1).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата