Kenwood KAC-D3104 4-Канал од Класа D 600W Max Засилувач од w/Бас Зголемете

Kenwood KAC-D3104 4-Канал од Класа D 600W Max Засилувач од w/Бас Зголемете

Достапно за вашата нарачка
DEN 4318.80
Залиха:

Kenwood KAC-D3104 ~ D Серија Засилувачи обезбеди моќен решение во компактен дизајн идеален за надградба на вашиот автомобил аудио систем.Поддршка на Hi-Res Аудио, тој Kenwood KAC-D3104 е идеален за висока резолуција аудио репродукцијата, како што се забележува фреквенција одговор кој се протега на 50k Hz.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата