CHERIMENT рачно изработени Врежан Елка LED Свеќи, Сет од 3, Треперење на Батеријата Напојува Flameless Свеќи, Бела Столб Вистински Восок од Свеќи за Божиќ, Партија, Спална соба

CHERIMENT рачно изработени Врежан Елка LED Свеќи, Сет од 3, Треперење на Батеријата Напојува Flameless Свеќи, Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 623.28
Залиха:

Долго траење на батеријата ви заштедува пари, со намалување на кавга на чести замени батеријата.Празник Оркестарот Flameless Свеќи - Безбедно да се Користи : да Уживате во класичните мека треперење сјајот на свеќа, без било drips, опасност, пушат или пламен.Одвојте Пари - Нова Коло Desin Траен 200 Часа : Овој врежани елка треперење LED столб свеќа карактеристики најновите коло дизајн за да се оптимизира потрошувачката на енергија, правејќи ја посветла од други производи и трајни над 200 часа. Вистински свеќи. Сепак, постојаната употреба на тајмерот во голема мера може да го скрати животниот век на батеријата.Функција : Врежан Елка Flameless Candle The 3 D трепка фитил имитира вистински свеќа flamemaking тоа повеќе како традиционалните свеќа.Живописни Божиќ Дизајн - Врежан Елка LED Свеќи : Секоја елка во облик на свеќа е направен од вистински восок и се покриени со сјај.Започнете Божиќ Навиваат - Прекрасен Подарок : овие бела врежани елка Led flameless свеќи се прекрасен дар за свеќа љубовници, дами, мажите и децата на Божиќ.Smart Далечински Управувач(Вклучени),2/4/6/8 часот Циклус Тајмер : Нема потреба да се купи мултифункционален далечински одделно, ја прилагодите светлината она што го сакате, треперење и лесни начини на префрлување слободно, 2/4/6/8 часот тајмер built-in, ако сте поставиле 6hrs тајмер на 6 : 00 часот, во собата на 3 led столбови автоматски исклучи во 12 : 00pm, а потоа вклучете повторно во 6 : 00pm следниот ден.Да ги користите овие свеќи за décor – совршени за зимските празници и Божиќ!.Кога flameless свеќа е осветлена, топла светлина ќе флеш нежно, создавање на убава и онанирачки атмосфера.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата