ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 20pcs се Справува со Копчиња Приврзоци Цвеќиња за Фиока Дрвена Кутија за Накит оков за Мебел Бронза на Ѕвонење се Справи со Кабине

ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 20pcs се Справува со Копчиња Приврзоци Цвеќиња за Фиока Дрвена Кутија за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1212.00
Залиха:

Изборот на home safety. 20pcs се Справува со Копчиња Приврзоци Цвеќиња За Фиока Дрвена Кутија за Накит оков за Мебел Бронза на Ѕвонење се Справи со Кабинетот Повлекува.Име на производ : Антички Мебел рачки.Материјал : Цинк легура.Color L : Бронзени На Ѕвонење. 20pcs се Справува со Копчиња Приврзоци Цвеќиња За Фиока Дрвена Кутија за Накит оков за Мебел Бронза на Ѕвонење се Справи со Кабинетот Pulls Descriptions : име на Производ : Антички Мебел handles Material : Цинк alloy Color L : Бронзени Tone Approx : 4.8 х 1,5 см(1 7/8"x 5/8")Дупка големина : 2.8 mm( 1/8") Дебелина : 3.2 mm( 1/8")се Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот, дрвени случаи, итн.Пакет inlcude : 20 x се справува (Со Завртки)само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата