Mundial 5100 Серија 6-Инчен, Црна Boning Нож, 14 x 3 x 1

Mundial 5100 Серија 6-Инчен, Црна Boning Нож, 14 x 3 x 1

Достапно за вашата нарачка
DEN 1170.00
Залиха:

6-инчен boning нож; криви, крути ножот за boning живина и други животни.Целосно фалсификувани; целосна tangs; high-carbon нерѓосувачки челик ножеви.Долготрајни razor-остри рабови; совршено балансирана, ергономски, 3-riveted, polyacetal рачки.Квалитет и перформанси независно тестирани.Направен во Бразил; рака мие само; доживотна гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата