Прирачник Хартија Шредер, Канцеларија Шредер со Рака Чудак, Преносни Компактен Шредер за Домашна Употреба, Мал Крст-Намалување на Shredders за A6 Хартија Документ, Дескт

Прирачник Хартија Шредер, Канцеларија Шредер со Рака Чудак, Преносни Компактен Шредер за Домашна Употреба, Мал

Достапно за вашата нарачка
DEN 732.00
Залиха:

Канцеларија Потреби : Мини хартија шредер може да уништи било документи, трајни и основниот дизајн е многу погоден за канцеларија на животната средина.Компактна Структура : На рака чудак шредер е мал во дизајнот и не заземаат простор, погоден за ставање на маса.Лесен за Користење : Преносни шредер има концизен панел, едноставна операција, целосно транспарентна дизајн, лесно да се набљудуваат ситуацијата.Одличен Материјал : Хартија документ шредер е изработен од ABS и силикони, отпорни на абење, ' рѓа доказ и издржливи.Преносни Рачен : Рачно на хартија шредер е во прилог на транспарентен прашина кутија да помогне да се намали нередот и лесно да ги делите на хартиените документи.Функција : 1. Канцеларија Потреби : Мини хартија шредер може да уништи било документи, трајни и основниот дизајн е многу погоден за канцеларија на животната средина. 2. Компактна Структура : На рака чудак шредер е мал во дизајнот и не заземаат простор, погоден за ставање на маса. 3. Лесен за Користење : Преносни шредер има концизен панел, едноставна операција, целосно транспарентна дизајн, лесно да се набљудуваат ситуацијата. 4. Одличен Материјал : Хартија документ шредер е изработен од ABS и силикони, отпорни на абење, ' рѓа доказ и издржливи. 5. Преносни Рачен : Рачно на хартија шредер е во прилог на транспарентен прашина кутија да помогне да се намали нередот и лесно да ги делите на хартиените документи.Спецификација : Предмет Тип : Прирачник за Хартија Шредер Материјал : ABS, Силикони Функција : За A6 Хартија Може да Се Рендан (А4 Може да Се ситни и со помош на Половина) Производ Големина : (Плус Големина на Рака Чудак) (Рачни Мерења на локации, Може да Се Мали Грешки) Прибл. 20.5 cm / 8.1 во Прибл. 9.8 cm / 3.9 во Прибл. 14cm / 5.5 во Уништувањето Капацитет : 2 Листови / Време Хартија Отпад Капацитет : 1 L Сечење Ефект : Лента (3мм) Ширина на Хартија Влезот : Прибл. 123mm / 4.8 во Рендан Ширина на Хартијата : A6 Како да го Користите : Прирачник Џојстик Пакет Листа : 1 x Прирачник Хартија Шредер 1 x Рака Чудак.

Кон својствата

Item Type:
Manual Paper Shredder
Material:
ABS, Silicone
Function:
For A6 Paper Can Be Shredded (A4 Paper Can Be Shredded in Half)
Product Size:
(Plus the Size of the Hand Crank) (Manual Measurement, There May Be Slight Errors)
Approx. 20.5cm / 8.1in :
Approx. 9.8cm / 3.9in :
Approx. 14cm / 5.5in :
Shredding Capacity:
2 Sheets / Time
Paper Scrap Capacity:
1L
Shredding Effect:
Strip (3mm)
Width of Paper Inlet:
Approx. 123mm / 4.8in
Shredded Paper Width:
A6
How to Use:
Manual Joystick
Package List:
1 x Manual Paper Shredder :
1 x Hand Crank :

Најдобри предлози во категоријата