Wongeto Компатибилен со Fitbit Обратно 3 & Fitbit Смисла Види Бендови,рачно изработени Модни Еластична Водат Бисер Хривнија Жени, Девојки Замена Рака за Fitbit Обратно 3 accssorises (Б

Wongeto Компатибилен со Fitbit Обратно 3 & Fitbit Смисла Види Бендови,рачно изработени Модни Еластична Водат Бисер

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76
Залиха:

【Применлив Модел】Wongeto Бисер Хривнија бендови специјално дизајнирани за Fitbit Обратно 3 & Fitbit Смисла Smartwatch(Не се компатибилни со Fitbit Обратно, Обратно 2, Обратно Лајт ).Погоден за врвка за околу големини помеѓу 5.5-7.2 инч.И оваа watchband е една големина за сите.Тоа одговара за жени и девојки.Ве молиме имајте во предвид дека големината не е прилагодлив.фитнес тракер НЕ се вклучени. 【Премиум Материјалот】:детално ја рака бере дебели круг мазна Бисери и ажурирани двоен слој еластичен мозок прави бендот изгледа прекрасно, и да се чувствува удобно да се носат, исто така, издржливи и безбедни. 【Прилики】Оваа replcement бендови од Fitbit Обратно 3 Бенд е Специјализиран дизајн за женски, повеќе dressy изглед, тоа може да ги красат блузи, здолништа, фустани и повеќе стил, не се едноставни спорт чувство .Тоа е елегантен и елегантен, тој е одличен избор за секојдневна употреба, исто така, погодна за одмор забави, концерти и многу правилно да се користи како подароци или претставува за Свадба, роденден, Валентин' ден, Свадба Годишнина, Мајчината ден, Божиќ, Денот на Благодарноста итн. 【Лесна инсталација】Не tools е потребно, без тока е потребно, лесно да се земе за вклучување / исклучување.само слајд челик конектор во на часовникот завршува. 【100% Задоволни Купување】 : 1 година кавга-бесплатно замена од датумот на купување, целосна наплата или замена за сите квалитет на прашања поврзани, без да се вратат.Ако вашиот бенд има било кој квалитет на прашања, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата