Chiwe Перо, Екран на Допир Styluses Универзална Додатоци за Уредот Метал Ballpoint за паметни телефони за Таблети за PC(Црна)

Chiwe Перо, Екран на Допир Styluses Универзална Додатоци за Уредот Метал Ballpoint за паметни телефони за Таблети

Достапно за вашата нарачка
DEN 441.60
Залиха:

Ова е совршен додаток за секој препознавање на ракопис или цртање програма, се многу практични. 2-во-1 специјалното пенкало доаѓаат со компактен и лесен дизајн, лесно да се носат и продавница. 2 во 1 капацитивни екран на допир перо ballpoint пенкало, може да се користи како пенкало или пишување.Производот е компатибилен со сите други капацитивни екран на допир уреди, многу разноврсна.Две бои може да биде избран, 10 парчиња од секоја боја, доволно за да се задоволат вашите различни потреби.Функција : 1. 2 во 1 капацитивни екран на допир перо ballpoint пенкало, може да се користи како пенкало или writing2. 2-во-1 специјалното пенкало доаѓаат со компактен и лесен дизајн, лесно да се носат и store3. Производот е компатибилен со сите други капацитивни екран на допир уреди, многу versatile4. Ова е совршен додаток за секој препознавање на ракопис или цртање програма, многу practical5. Две бои може да биде избран, 10 парчиња од секоја боја, доволно за да се задоволат вашите различни needs Specification : Предмет Тип : Stylus Material : Metal Quantity : 10 Pcs по color Length : Прибл. 14cm / 5.5 некомпатибилни со сите други капацитивни екран на допир уреди Пакет Листата : 10 x Перо.

Кон својствата

Item Type:
Stylus
Material:
Metal
Quantity:
10Pcs per color
Length:
Approx. 14cm / 5.5in
Compatible with all other capacitive touch screen devices :
Package List:
10 x Stylus :

Најдобри предлози во категоријата