X-DREE 2 парчиња Вратата Печат 40x1mm Dual-двострано Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 5M Должина(Нови Lon0167 2 парчиња Вратата Избрана Печат 40x1mm Двојно-еднострани сигурен ефик?

X-DREE 2 парчиња Вратата Печат 40x1mm Dual-двострано Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 5M Должина(Нови Lon0167

Достапно за вашата нарачка
DEN 1605.60
Залиха:

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Сунѓер, PE.Net Тежина : 198g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Сунѓерот Лента.Главната Боја : Црвена, Црна; Лента Ширина : 40mm/1.57".Лента Дебелина : 1mm/0.04"; Лента Должина : 5 M/ 16.4 Ft(Лента Дебелина : севкупното 1mm/0.04"; Лента Должина : 5 M/ 16.4 Ft.Име на производ : Сунѓерот Лента(Име на Производ : совршен во изработка Сунѓерот Лента. 2 парчиња Вратата Печат 40x1mm Dual-двострано Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 5 M Length Description : 0 It може да се користи на вашиот вратите, багажникот, на покривот железнички, сончев покрив, campe_r врвот или на кое било место на друго место треба да се запечати.Оваа weatherstrip е поддржан од лепило, нема потреба за неуредна лепак или контактирајте со лепило, само тргни исклучите поддршка и install Ideal за внатрешна или надворешна употреба.0 Features : 0 This е затворен мобилен сунѓерот neoprene дека нема да апсорбираат вода или масло.Тоа е често нарекуван како што се времето одземање или гума запечатување и првенствено се користи како запечатување лента за да го блокира воздухот, остатоци и влага.Neoprene соголување се користи за чување тела, бучава изолација, баласт, shockproof,проширување зглобовите на precast бетон и челик, HVAC и ладење, и е одличен вратата печат за камион и автобус тела.Едноставно тргни се назад на лагер да се изложуваат на лепило, од една страна, и важат за метал, пластика, дрво и други мазни површини.Таму може да биде толеранција од +/- 3/8 инчи од утврдената големина.Опис на Spanish New Lon0167 2 парчиња Вратата Избрана Печат 40x1mm Двојно-еднострани сигурен ефикасноста Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 5 M Должина(id : 7ed 18 dc 88e)Земја на (издржливи во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Сунѓер, PENet Тежина : faultless 198g; Пакет Содржина : 2 парчиња x unexcelled Сунѓерот Tape Main Боја : Внимателно избрани Црвена, Црна; Лента Ширина : ум-дува 40mm/1.57"Лента Дебелина : севкупното 1mm/0.04"; Лента Должина : 5 M/ 16.4 Ft Product Име : совршен во изработка Сунѓерот Лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата