Adesso 4016-22 Дует 62 Подот Светилка, Сатен Челик, Паметни Штекер Компатибилен

Adesso 4016-22 Дует 62 Подот Светилка, Сатен Челик, Паметни Штекер Компатибилен

Достапно за вашата нарачка
DEN 3600.00
Залиха:

Го бранеа челик finials создаде илузија на континуирана столбови.Опис на производот : 62 во.Дует мерки 62 инчи висок и трае две 60-вати апаратот светилки.Две челични столбови задржете го контактот што се пренесуваат на трети лица со оф-бела овална сенка.Прво, се разбира, две сатенски-челични прачки кои стојат рамо до рамо како што го прават нивните тенки пат до две одделни приклучоци, секоја опремена со своето повлекување синџир.Потполност име на Дует, овој убав подот светилка со Adesso двојки на дизајн елементи во мноштво на умен начин.Две повлече синџир прекинувачи, секој со on/off функционалност дозволи за слабо или светли поставување на светлината.Значи она што го прави сето тоа додадете најмногу?Убав преоден стил кој изгледа подеднакво впечатлива на традиционалната дабови биро или на Eames, иверица и жица табела.Оваа функционална светилка е идеален за разни внатрешни работи settings вклучувајќи ги и аглите, entryways, bedsides, и повеќе.Ова стои подот светилка е smart штекер компатибилни.Повеќенаменски Светилка : Со компактен стапало и елегантен дизајн, Adesso Подни Светилки обезбеди голема количина на светлина во мал износ на просторот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата