PSBM Flatback Пакување Лента, 3 Инчен x 60 Метри, 16 Пакет, Kraft Браун, 5.5 Мили, Пакување Лента за Диспензерот Рефил, се Движат, Чување, Испорака

PSBM Flatback Пакување Лента, 3 Инчен x 60 Метри, 16 Пакет, Kraft Браун, 5.5 Мили, Пакување Лента за Диспензерот

Достапно за вашата нарачка
DEN 509.76
Залиха:

KRAFT КАФЕНА ХАРТИЕНА ТРАКА - Обезбедува одлични држи моќта за тешки-должност за пакување и испорака, лесен за употреба превозот лента дека нема да се раздели или да кинете во текот на апликацијата.СТАНДАРД CORE - кафеав пакување лента ролни имаат стандард 3 инчен core која е заедничка големина за повеќето лента точење.KRAFT БРАУН ПАКУВАЊЕ - Овој повеќенаменски хартиена трака ќе го задржи вашето пакување убаво и професионални.СТАНОТ НАЗАД ЛЕНТА - дебела кафена хартиена трака нуди високи перформанси долговечност за сите типови на пакувања и пакети.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЛЕНТА - висок квалитет На лента може да се користи за многу работи, како на пример пакување, складирање, организирање и се движат.Flatback Лента : На Flatback кафена хартиена трака е премиум квалитет на хартиена трака што е отпорен на виткање, абразија, вода, и кршење.Со импресивни затегнувачка цврстина, оваа лента е достапен во различни големини од како мали како 1" до толку висока како и 4", додека секоја големина е опремен со 5.5 мили дебелина за да се обезбеди високи перформанси способност.Оваа лента е одличен не само за секоја животна средина – без разлика дали тоа е индустриски, канцеларија или станбени, но исто така врши ефикасно.НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата