Исцелување Lip Balm 6 Парче Сет

Исцелување Lip Balm 6 Парче Сет

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Веднаш придавам Влогови и Омекне Усни Свилен Не-Леплива Усна Масло.Содржи Витамини A, E, & C Обезбедува Анти-Оксидација, Анти Навремено, & Анти Пукаат.Затемнети Формула Обезбедува Светлина, Боја и Здрав Сјај.Направени со Кокосово Масло, Масло Бадем, Лешник Масло, Шеј Путер, Argan Масло, Rosehil Масло.Веднаш придавам Влогови и Омекне Усни Свилен Не-Леплива Усна Масло Содржи Витамини A, E, & C Обезбедува Анти-Оксидација, Анти Навремено, & Анти Напукнување Затемнети Формула Обезбедува Светлина, Боја и Здрав Сјај Направени со Кокосово Масло, Масло Бадем, Лешник Масло, Шеј Путер, Argan Масло, Rosehil Масло Содржи една цевка на секоја секоја цевка е 0.53 fl мл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата