Stemware Складирање Рек Носителот Stemware Рек Под Кабинет Нерѓосувачки Челик Закачалка за Складирање Полица Виси Вино Стакло Носител (Боја : Бела, Големина : 1 по РЕД)

Stemware Складирање Рек Носителот Stemware Рек Под Кабинет Нерѓосувачки Челик Закачалка за Складирање Полица Виси

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Функционалниот дизајн го прави полесно за вас да ги зачувате вашите stemware со леснотија, вие не треба да се остави дополнителен простор во вашиот кабинети, на прилагодливи дизајн е одлична за дури и складирање на вашите големи вино или мартини очила.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК-Тоа е анти- ' рѓа и не е лесно да се деформира.КОМПАКТЕН И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН-Може да се спаси кабинет простор и одговара на аголот под полицата совршено,не само што можат да бидат ставени во кујна,но исто така и во седи соба,купатило,кое било место што сакате.Ако имате било какви прашања по купување на,ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА-Лизгајте го виси на раката на полица или на долната страна на кабинетот и забелешка да си обезбеди доволно простор за бесење чаши,Чинии со дебелина од 3.7 до 4 cm.Оваа stemware решетката може да се спаси кабинет простор и одговара на аголот под полицата совршено, елеганција на вашата кујна или бар декор,не само што можат да бидат ставени во кујна, но исто така и во седи соба, купатило, кое било место што сакате.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Вино очила не се вклучени.Даде како внимателен housewarming,свадба,булчински туш,birthday (роденден), или Божиќ подарок.Совршен подарок за вашето семејство,роднини,пријатели и бизнис партнери,вино aficionado,вино собирачи и стручни познавачи во вашиот живот.Не двоумете се!Стави го тоа на вашиот количка сега!Бидејќи на различни екранот на секој компјутер,фотографии и предмети ќе биде малку поинаков.Пакет Содржина : 1*Stemware Решетката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата