Clinique 3 Усна Изгледа Да се Даде + Добиете 15 парчиња во Снегулка Подарок Кутија

Clinique 3 Усна Изгледа Да се Даде + Добиете 15 парчиња во Снегулка Подарок Кутија

Достапно за вашата нарачка
DEN 1704.00
Залиха:

Кој е За Сите Типови на Кожа се Она што Е Усна-љубов формули во три подарок-по-боја сетови.Она што Го Прави Нашата усна фаворити во опсегот на покриеност и завршува во пауза-освен групи на Актовите, Pinks и Сливи.Clinique Поп Усна Боја + Буквар испорачува храбра боја, со модерна-сомот заврши.Clinique менито што се Мат Усна Боја + Буквар е бестежин уште пигмент-заситени формула која прегратки усни со крем мат удобност.Clinique Поп Сензација Усна Сјај + Хидратација swipes за поп-на боја и прскање на хидратација.Чаби Стап Навлажнувачки Усна Боја Balm обезбедува природен изглед усна боја со суптилен сјај.Чаби Стап Интензивна Хидратантна Усна Боја Balm дава усни мека перница на боја, тоа не е сосема чиста, не е сосема нетранспарентно.Користете Quickliner За Усните со Интензивна за да дефинирате усните или да се пополни во пред-кармин апликација—не се острат потребно.За да се задржи или споделување со усна боја љубители на вашата листа.Сет Вклучува Актовите : Clinique Поп Усна Боја + Буквар во Гол Поп, 0.08 мл/2.3 g Clinique менито што се Мат Усна Боја + Буквар во Поп Икона, 0.08 мл/2.3 g Clinique Поп Сензација Усна Сјај + Хидратација со Карамел Поп, 0.05 мл/1,5 ml Чаби Стап Навлажнувачки Усна Боја Balm во Целина Lotta Мед, 0.04 мл/1.2 g Quickliner За Усните со Интензивна во Интензивна Руменило, 0.005 мл/0.14 g Pinks : Clinique Поп Усна Боја + Буквар во Слива Поп, 0.08 мл/2.3 g Clinique менито што се Мат Усна Боја + Буквар во Роза Поп, 0.08 мл/2.3 g Clinique Поп Сензација Усна Сјај + Хидратација во Воздухот Бакнеж, 0.05 мл/1,5 ml Чаби Стап Навлажнувачки Усна Боја Balm во Супер Јагода, 0.04 мл/1.2 g Quickliner За Усните со Интензивна во Интензивна Cosmo, 0.005 мл/0.14 g Сливи : Clinique Поп Усна Боја + Буквар во Малина Поп, 0.08 мл/2.3 g Clinique менито што се Мат Усна Боја + Буквар во Симпатична Поп, 0.08 мл/2.3 g Clinique Поп Сензација Усна Сјај + Хидратација во Пино Поп, 0.05 мл/1,5 ml Чаби Стап Интензивна Хидратантна Усна Боја Balm во Најширока Бери, 0.04 мл/1.2 g Quickliner За Усните со Интензивна во Интензивна Џем, 0.005 мл/0.14 g.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата