Платформа Камион Нерѓосувачки Челик Платформа Камион Свитлива се Справи со Згусне Панел за Багаж Алатки Апарати за Превоз на Високо носивоста Притисни Количка Flatb

Платформа Камион Нерѓосувачки Челик Платформа Камион Свитлива се Справи со Згусне Панел за Багаж Алатки Апарати

Достапно за вашата нарачка
DEN 1317.60
Залиха:

Виткање платформа притисни количка е одличен за дом, канцеларија, магацински простор, гаража, работилници, школи, градина употреба.Силна товарот капацитет, дебели нерѓосувачки челик материјал, повеќе униформа сила, не е лесно да се деформира.Имајќи : 300kg/ 660lb, 400kg/ 880lb.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик се свитка надолу се справи и платформа.Големина на : Големи : 90*60*84cm(35.4*23.6*33.1 инч), X-large : 100*60*88cm(39.4*23.6*34.6 инч).Без разлика дали сте се движат предмети за домаќинството, дрвени штици или багаж, ова dolly може да го направи тоа на сите!И без оглед на тоа каде се користи, на свитлива структура е совршен за лесно складирање во вашата гаража, подрум, канцеларија, складирање плакарот или склад.Спецификации : Предмет тип : trolley Load капацитет : 300kg/ 660lb, 400kg/ 880lb Material : метал+plastic Size : Големи : 90*60*84cm(35.4*23.6*33.1 инчи) X-large : 100*60*88cm(39.4*23.6*34.6 инчи)Забелешка : 1. Ве молиме изберете големина, боја и бројот на парчиња пред да нарачате.2. Само производ е вклучен, други реквизити се користи за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купување.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата