PetDreamHouse Спин Интерактивни Бавно Фидер Загатка за Кучиња, Bougainvillea, Нивото на Тежина - Лесни, Портокал

PetDreamHouse Спин Интерактивни Бавно Фидер Загатка за Кучиња, Bougainvillea, Нивото на Тежина - Лесни, Портокал

Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76
Залиха:

Опис на производот Bougainvillea СПИН чинии, ниво, ЛЕСНО, со Pet Dream House се динамична бавна храна за домашни миленичиња сад дека се претвора оброк за вашето куче или мачка во забавни и интерактивни хранење.Секој сад има четири големи анти-пропадна прстени за да се обезбеди висока стабилност.Внатрешниот сад може да се сменат за да додадете варијација.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Машина за миење садови безбедно (врвот rack).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата