Bondhus 15204 5/64 Хексадецимален Совет Т-се Справи w/ProGuard Заврши, 6, 2PC

Bondhus 15204 5/64 Хексадецимален Совет Т-се Справи w/ProGuard Заврши, 6, 2PC

Достапно за вашата нарачка
DEN 378.00
Залиха:

Големина : 5/64-инчен.Должина : 6-инчен.Вклучува 2 Парчиња.Произведено во САД.Целта на висок квалитет алатка е да се обезбеди побрз, полесен, и помалку скапи средства за вршење на задача.Bondhus се стреми да им обезбеди не само "добри" алатки, но најсилните алатки кои се достапни насекаде.Задоволството на клиентите е она што ние се стремиме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата