OURHLCZONE 50GFirming и Лифтинг Крем за Врат | Вратот Навремено Крем | Анти-Стареењето Крем | Навремено Поправка | Ботокс Ефект Крем | Еластичноста на Вратот

OURHLCZONE 50GFirming и Лифтинг Крем за Врат | Вратот Навремено Крем | Анти-Стареењето Крем | Навремено Поправка

Достапно за вашата нарачка
DEN 242.16
Залиха:

Премиум Формула —Овој мулти-цел вратот зацврстување крем збогатен со peptide, матични клетки, колаген 2, да се Подигне главата малку, користете ги прстите за влече нагоре од collarbone на вратот врвот, а не 10 пати на секоја страна;3, Нежно притиснете од вратот на страните на рамо и повторете ја акцијата додека лекот се апсорбира.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата