YUTOOL Отпечаток Читателот Идентификација Модул Отпечаток Заклучување на Оптички Лента уреди со покажувач на Отпечатоци Развој

YUTOOL Отпечаток Читателот Идентификација Модул Отпечаток Заклучување на Оптички Лента уреди со покажувач на Отпечатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 934.56
Залиха:

Отпечаток брави на вратите, сефови, кутии, финансии и другите безбедносни области;.идентитет систем како што се контрола на пристап систем, индустриски компјутер, ПОС машина, возење обука, обуката и така натаму;.Финансиски осигурување, здравствена заштита, пензиско плаќање, и други финансиски полиња.Управување со области како што се приватни клубови, управување со софтвер и лиценцирање;.Отпечаток Идентификација Модул.Области на примена : На отпечатоци модул е широко се користат и е погодна за сите отпечатоци признавање системи од висок крајот на ниското ниво на крајот.како што се : ?Отпечаток брави на вратите, сефови, кутии, финансии и другите безбедносни области; ?идентитет систем како што се контрола на пристап систем, индустриски компјутер, ПОС машина, возење обука, обуката и така натаму; ?Управување со области како што се приватни клубови, управување со софтвер и лиценцирање; ?Финансиски осигурување, здравствена заштита, пензиско плаќање, и други финансиски полиња.Спецификации : ?Напојување напон : DC 3.8 да 7.0 V ?Светлото боја : црвена ?Осветлување на владата : долго светло / трепка ?Напојување на струјата : работат на струјата : Складирање на животната средина : Температура : -40 ° C до +85 ° C Релативната влажност :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата