Frebeauty Екстра Големи Акрилик Накит Кутија за Жени Од 5 Слоеви Јасно Накит Организатор Сомот Earring Кутија со 5 Фиоки Прстени се Прикаже Случај Ѓердани Носителот Послужа

Frebeauty Екстра Големи Акрилик Накит Кутија за Жени Од 5 Слоеви Јасно Накит Организатор Сомот Earring Кутија со

Достапно за вашата нарачка
DEN 1031.76
Залиха:

Совршен подарок : модерниот стил на чување поле овозможува да се вклопуваат беспрекорно со секоја соба.Добри По-продажбата на Услугата : Не грижете се за превозот на штета и квалитетот на производот.Ве молиме контактирајте со нас и нашите клиенти тим за поддршка е стоејќи од страна да ви помогне.Кога ние направивме Frebeauty, сакавме нашите производи да се сврти вниманието на лице зад мода.Ќе најдете како тоа е одлична!.Ова го прави одличен подарок за мајка и девојка , сопруга, ќерка, колега, пријател или било кои други посебни жени во вашиот живот.Транспарентна акрилик материјал од надвор да те направи да се види поставување на накит лесно и да ги преземат тоа практично.Организира Цел : прстени/обетки/ѓердани/cufflinks/брошеви без никаков напор.Исклучителна накит кутија, исто така, може да биде одличен подарок за девојка и жените.Одлични се Организира Дизајн : Секоја фиока лента е дизајн на различни divider за различни големина накит.Ајде со Frebeauty накит кутија!.Нашите производи може да бидат разменети или вратен доколку постои било каков проблем.Повеќе кутии за накит може да бидат поставени до совршено.Мала големина како обетки,прстени,Studs;Големи димензии накит како накит, ѓердани и брошеви;Сите накит може да биде совршено заштитени во овој екстра големи организатор кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата