Kalevel Куче Сад да го Забави Јадат Бавно Фидер Куче Храна Чинии Нередот Стоп за Големи и Средни Одгледуваат Повеќе Бои

Kalevel Куче Сад да го Забави Јадат Бавно Фидер Куче Храна Чинии Нередот Стоп за Големи и Средни Одгледуваат Повеќе

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

✅ Вода & Храна Куче бавно фидер сад е дизајниран со вода ритам во средината, така што кучето на храна и вода да се држат одделно во исто време. ✅ Против пролизгување Куче фидер чаши со 5pcs гумени нозе голема мера ќе се намали лизгање.Вие не треба да се грижите за куче храна добивање насекаде. ✅ Функција Голем бавно се хранат куче сад ќе го забават вашето куче надолу во неговата исхрана и да се спречи вашето куче од дебелина, надуеност, регургитација и прејадување. 【Материјал】 Голем куче храни чинии се направени од храна одделение PP материјал, безбедно, трајни, еднократно, еко-пријателски, лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно. 【Големина & Користи】 Црна бавно куче фидер чаши мерка 8in x 1.5 и се способни за големи и средни кучиња. (Непогодни за мали кучиња и мачки). - Достапни Бои : Розова, Црвена, Зелена, Виолетова и Црна боја. Големина на : бавно јаде куче чаши мерка 8in x 1.5 во, одговара за големи и средни кучиња. - Материјал : направени од храна одделение PP материјал, безбедно, трајни и еднократно. 1) Одлично за стомакот. 2) Бавно куче надолу во исхраната. 3) да се Спречи вашето куче од дебелината и прејадување.Лесен за Користење : машина за миење садови безбедно. 5pcs Гумени Нозе : во голема мера се намали лизгање.Вода Ритам : држете го сува куче храна и вода, посебно во исто време.Мазна Edge : се избегне куче устата и јазикот, од тоа да биде изгребани. 1* Куче Храна Бавно Фидер Чаши за Големи Средни Кучиња Бавно Јадење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата