Cleanbear Бања Пешкир Големи, 600 GSM, Памучна Крпа за Бања | Guestroom (27 x 58 Инчи, Каки)

Cleanbear Бања Пешкир Големи, 600 GSM, Памучна Крпа за Бања | Guestroom (27 x 58 Инчи, Каки)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1149.60
Залиха:

100% Памук.Увоз.Изграден за Долготрајни - Сите рабови се зајакнат дека нема да откријат за време на миењето.Екстра мека и Многу Абсорбента - бања пешкир е направен од 100% долго главен памук за мекост.Густа тери циклуси се залага за прифаќање многу повеќе вода, отколку тенки крпи. 600 GSM - тежина на бањата бања пешкир е 600 грама, големината е 70 cm x 145 см, па GSM е околу 600 што значи тоа е луксузно возвишени и ултра-абсорбента.Живописни Бои со Декоративни Cam Граница - Во Каки, тоа ќе додадете стилски допир и одговараат на сите современи оркестарот.На Cam граница е украсен со Златни ленти за повеќе декоративни.Обновливи Пакет - голема бања пешкир е спакуван со обновливи zip-кодот за дизајн на торба за која е пренослив и giftable.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата