Blackhead Смена Пора Вакуум, Пора Отстранување Алатка Надгради Лицето Пора Почисто со Топлина Компресира, Електрични USB Полнење Blackhead Смена Алатки со 6 Сонди

Blackhead Смена Пора Вакуум, Пора Отстранување Алатка Надгради Лицето Пора Почисто со Топлина Компресира, Електрични

Достапно за вашата нарачка
DEN 642.48
Залиха:

【2021 Подобрен Дизајн】 Најновите греење технологија поддржува.По долго притискање на копчето, допрете го еднаш за да го вклучите греење режим.Греење модул е на дното на инструментот, може да биде брзо загрева до 42°, отвори порите на лицето и носот, и омекне blackheads и акни.Длабоко чистење на порите, го Направи вашето лице го чисти и мазни.Тоа е време да се донесе прекрасно искуство за да вашата кожа. [5 Вшмукување Нивоа & 6 Вшмукување Сонди] - 5 различни вшмукување енергетски нивоа(40/45/50/55/60 kpa), погоден за различни видови на кожа.Одделение 1 е погоден за чувствителна и сува кожа, одделение 2 е погодна за неутрален кожата, одделение 3 е погодна за мешана кожа,и од 4-5 одделение е погодна за мажи и масло кожата .За длабоко чистење на различни кожни заболувања, 6 видови на заменливи сонди се достапни, на пример, да се исчисти blackheads, се отстрани нечистотијата и масло, и да се намали мртвите кожата и фини линии. [100% Безбедно и Ефикасно] - На blackhead отстранување на правосмукалка е направена од еколошки материјал, ABS, не-токсични, не-иритирачки, и може безбедно да се користи на лицето.На вшмукување купови е пренослив и лесно да се чисти.Ние препорачуваме користење на тоа да нема повеќе од 5 минути секој пат, два пати неделно.Ве молиме поместете го уредот во иста насока и задржи го тоа за не повеќе од 3 секунди на истото место. [LCD Дисплеј & Батерија & Преносни]- Што може да се види на вшмукување ниво и батеријата на LCD екранот.На порите правосмукалка има вграден USB полнење на батеријата, и неговиот компактен и пренослив дизајн е лесно да се носат. [Совршен Подарок за Семејството и Пријателите] - На blackhead смена е специјално дизајниран за секојдневна лицето за нега.Тоа е исто така многу добар избор за да испратите како подарок на вашето семејство и пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата