Celltreat 229775 Шприц Филтер, Најлон, 0.22 µm, 30 мм, најголемиот Дел Преполна, Не-Стерилни, Повторно Запечатува Торба, Розова (Пакување од 100)

Celltreat 229775 Шприц Филтер, Најлон, 0.22 µm, 30 мм, најголемиот Дел Преполна, Не-Стерилни, Повторно Запечатува

Достапно за вашата нарачка
DEN 2375.76
Залиха:

Боја кодирани за лесна идентификација.Луер-заклучување врски со полипропилен домување.Филтри се моделирани во живеалишта, обезбедување на сигурен печат, без употреба на лепила.Боја кодирани за лесна идентификација.Луер-заклучување врски со полипропилен домување.Филтри се моделирани во живеалишта, обезбедување на сигурен печат, без употреба на лепила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата