DNE1-BR-11-3 Најлон Материјал

DNE1-BR-11-3 Најлон Материјал

Достапно за вашата нарачка
DEN 885.60
Залиха:

Материјал : мека, удобно, безбедно и издржливи.Направени од врвот лента и најлон материјал.Дизајн : кој е пријателски за вашето тело, удобно да го користите и остава неограничен имагинација за играчите да се доживее изобилство.РАЗНОВРСНА КРЕВЕТ во СОБАТА : креветот сет вклучува 4 рака сетови, 2 одделни кревет сетови.Без разлика на тоа каков вид на игри сакате да играте, како hogtie вашиот жените или мажите, тоа стартер сет може да ги исполни сите ваши потреби.Слободен избор на должина на : постојат 14 кругови на креветот комплет, 7 позиции на врвот и на дното, и може да се прилагоди на соодветна позиција на волја.Скриени пакување : нема зборови ќе се појави на пакувањето, за гарантирање на вашата приватност, и можете да не контактирате во било кое време. 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата