Amajiji 13(33cm) Празно Chinease/Јапонски Рачни Свила Виткање на Вентилатор, со Бамбус Рамка,Кинески Стил за Мажи Бамбус Укината Фанови Рачни Реквизити за Играње (црвено)

Amajiji 13(33cm) Празно Chinease/Јапонски Рачни Свила Виткање на Вентилатор, со Бамбус Рамка,Кинески Стил за Мажи

Достапно за вашата нарачка
DEN 228.00
Залиха:

Димензии : Затворена Должина : 13" (прибл 33cm) Големина : се Отвора за 13 x 23.6 инчи, Огради 13 х 1.18 х 1.18 инчи.Фан вратило:Силни и издржливи, Не е лесно да се повредат раце.Тоа исто така може да се користи за декорација и свадба, или само да се користат за да се излади себе.Домот подароци за сите жена, gilrs и лејди.Може да се користи за свадба, танцување, декорација, cosplay и ладење себе.Забелешка : Секој фан е рачно изработени и на тој начин може да се погледне малку поинаква од фотографијата.Опис Рака виткање фанови, се користи за да се излади.Но, во античко време, Рака виткање фановите се исто така еден вид на бонтон алатка.Ова е пакет на 1pc Рака виткање фанови.Тоа е домот мултифункционален рака виткање фан.Празно Кинески Кунг Фу Таи Чи големи рака виткање вентилатор за мажи/жени.Тоа е празен DIY откачи свила фан>>Што може да ги красат фан според вашиот сопствен идеја Ќе може да се подготви/пишување calligraphy на празно фан Подарок фан>> Можете да го користите како подарок за вашиот пријател Таи Чи Кунг Фу Вентилатор >> Можете да ги користите за да се практикуваат kungfu, Таи Чи Танц Фан> > Ќе може да се танцува со тоа Карактеристики Име на Производ : Кунг фу Вентилатор / страна помош на вентилатор / виткање фан / свила фан / подарок фан / DIY празно фан / Танц фан / Кимоно фан / Свадба Фан Димензии : Затворена Должина : 13" (прибл 33cm) Големина : се Отвора за 13 x 23.6 инчи, Огради 13 х 1.18 х 1.18 инчи Материјал : Сектори >> Изработени од Свила Фан на Коските>>Изработени од природни бамбус.Тоа се чувствува од страна е мазна и истрајност, hight квалитет, светлина и деликатна Фан вратило:Силни и издржливи, Не е лесно да се повредат раце Домот подароци за сите жена, gilrs , дама и човекот .Може да се користи за свадба, танцување, декорација, cosplay , Kongfu Таи чи и ладење себе Забелешка : Секој фан е рачно изработени и на тој начин може да се погледне малку поинаква од фотографијата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата