Cisco IP Телефон 8821 Безжични IP Телефон CP-8821-K9= (Батеријата и Напојување Не е Вклучен) - се Обновува

Cisco IP Телефон 8821 Безжични IP Телефон CP-8821-K9= (Батеријата и Напојување Не е Вклучен) - се Обновува

Достапно за вашата нарачка
DEN 468.00
Залиха:

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .IEEE 802.11 a/b/g/n/ac радио за Vo WLAN комуникации поддршка.Голем 2.4-инчен (6 см) во боја (240 x 320 пиксели) екран го прави гледање лесно.i P67 оценет за заштита од прашина и вода потопување помеѓу 6 инчи (15 cm) и 3.2 нозе (1 M).Мили-std-810g стандард за шок отпор.Cisco Безжични IP Телефон 8821 е наменета за корисници во ригорозни workspaces, како и општо за статистика средини.Што поддржува широк опсег на опции за гласовни комуникации, квалитет на услуга (Qo S) и безбедност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата