BELTRON Случај со Клип за полнење за Motorola RAZR 5G (AT&T / T-Mobile), Snap-На заштитниот Поклопец со Ротирачки Појас Holster Комбо & Изграден во Потпирачот за полнење за Motorola Мото RAZR 5G Фли

BELTRON Случај со Клип за полнење за Motorola RAZR 5G (AT&T / T-Mobile), Snap-На заштитниот Поклопец со Ротирачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 468.00
Залиха:

На BELTRON snap-на заштитни случај и спојувалка за каиш комбо карактеристики супер-тенок профил, rubberized зафат заврши и отворен копчето cutouts за лесен пристап до сите функции и контроли на вашиот Motorola RAZR 5 G (2020).Елегантни профил и прецизност дизајн задржи случај безбедно прилог и надвор од патот.Само компатибилни со AT&T / T-Mobile / Отклучен RAZR 5 G.Не се компатибилни со Verizon Motorola RAZR (2019).Роуз Боја.Обичај се вклопуваат тенок заштитен случај цел да се вклопи во вашиот RAZR 5 G (2020) како ракавица.Премиум rubberized текстура ви даваат додаде заштита и прави грчевито држејќи се за вашиот телефон е многу лесен.Отворете копчето cutouts за лесен пристап до сите функции и контроли на вашиот Motorola RAZR 5 G.Безжично полнење компатибилен.Сигурно слајд во/слајд од вашиот RAZR 5 G погодно за секојдневна употреба, и издржливи ротирачки клип прилагодува на 180° за било право и/или лево раце употреба.Мека микрофибер чувствува обвивка.Спојувалка за каиш holster има вграден-во потпирач за раце-бесплатно гледање во двете хоризонтални или вертикални агли, кои ви даваат крајната hands-free гледање решение било кој начин сакате.Поддржува уред со ПРЕДНИОТ дел (ФЛИП LCD) СВРТЕНИ нанадвор САМО.Не се компатибилни со ФЛИП LCD свртени кон внатре, ве молиме видете слики за референца.На BELTRON snap-на заштитни случај и спојувалка за каиш комбо карактеристики супер-тенок профил, rubberized зафат заврши и отворен копчето cutouts за лесен пристап до сите функции и контроли на вашиот Motorola RAZR 5 G XT2071 (AT&T / T-Mobile).Елегантни профил и прецизност дизајн задржи случај безбедно прилог и надвор од патот.Сигурно слајд во/слајд од вашиот RAZR 5 G дизајн погодно за секојдневна употреба, и издржливи ротирачки клип прилагодува на 180° за било право и/или лево раце употреба.Мека микрофибер чувствува обвивка.Обичај се вклопуваат тенок заштитен случај цел да се вклопи во вашиот RAZR 5 G како ракавица.Премиум rubberized текстура ви даваат додаде заштита и прави грчевито држејќи се за вашиот телефон е многу лесен.Отворете копчето cutouts за лесен пристап до сите функции и контроли на вашиот Motorola RAZR 5 G.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата