Homyl Флеш Diffuser Купола за 430EX II Speedlight Softbox Сино Бела Жолта

Homyl Флеш Diffuser Купола за 430EX II Speedlight Softbox Сино Бела Жолта

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

* Омекне светлина, намалување на индексот и сенката, за поприродни слики. * За 430 EX т да го користите уредот. * Флексибилен силикони, мека и удобна, лесна , не се деформирани по ваквиот развој. * Флеш Diffuser Softbox Купола Покрие Капа Пакување од 3.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата