Бош 2608596311 Дрво Пресврт Вежба Малку 14mmx3.78inx5.94In

Бош 2608596311 Дрво Пресврт Вежба Малку 14mmx3.78inx5.94In

Достапно за вашата нарачка
DEN 477.60
Залиха:

Исклучително остри за прецизни, солза слободни drilled дупки.Погоден за тврди и меки дрво.Центрирање совет и рамо машина.За повеќе од 125 години, на име "Бош" е поврзана со напреден технологија и Trailblazing пронајдоци кои се запиша во историјата.Бош го прави бизнис од целиот свет и е Активна во повеќето широка сектори.Тука можете да дознаете повеќе за нашите бизнис сектори и поделби во Германија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата