UUShop Винил Кожата Налепница Decal Покритие за Microsoft Xbox Еден Контролер - Галакси Ѕвезденото - 4 Разлики Стил(НЕ за Една S или X)

UUShop Винил Кожата Налепница Decal Покритие за Microsoft Xbox Еден Контролер - Галакси Ѕвезденото - 4 Разлики

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

ВНИМАНИЕ : Овие кожи не одговара Xbox Еден Тенок или Xbox One X, plz проверете ја вашата конзола кога ќе го купите.Висок квалитет.Ќе не нула исчезнат или кора.Лесно ставете & отстрани.Остава Зад Себе Нема Леплива Остатоци.За да го инсталирате : 1. Чистење на површината темелно. 2. Стави на секое парче на decal внимателно. 3. Се применуваат топол воздух decal површината за најдобар резултат (опционално).Вклучува 4 различни стил на ѕвезденото небо, Контролорот НЕ се Вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата