HAHIYO Pegboard Метални Куки 2 Инчи Должина 1 Инчи Широка 1/8 Инчи Дебела Здрав Одговара Дијаметар 1/4 1/8 Дупки Колче Одбор за Инструмент Додатоци Организатор Workbench Гаража Скл?

HAHIYO Pegboard Метални Куки 2 Инчи Должина 1 Инчи Широка 1/8 Инчи Дебела Здрав Одговара Дијаметар 1/4 1/8 Дупки

Достапно за вашата нарачка
DEN 306.96
Залиха:

Универзална Одговара : куките се вклопуваат со дијаметар од 1/4" и 1/8" дупки pegboards со 1" проред.Rustproof и издржливи : Овие куки се направени од добар квалитет солидна железо со хром позлатен заврши која ги прави овие куки анти- ' рѓа и убав.Капацитет : тоа може да се одржи до 7 килограми тежина.Мулти-функција : метална кука може да се користат Pegboard Закачалки, Shelving Куки, Pegboard Организација, Pegboard Додатоци,виси апликации во гаража, работилница, подрум, барака и кујна.Големина на : pegboard кука Должина : 2" (5cm); Width : 1"(2.6 cm); Дебелина : 3.2 мм,лесен за инсталација.Материјал : железо Боја : сребро Направени од цврст железо дијаметар 1/8"(3.2 mm),2"(5cm)долг, здрав и тешки,тоа може да се одржи до 7 килограми тежина,одговара на сите тип на 1/4" и 1/8" стандард pegboards со 1" проред.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата