Zzxxc со Вшмукување Чаша Крпа Рек, Не Дупчење Ѕид Виси од не ' Рѓосувачки Челик Организатор Складирање Бања Полици Црна (Боја : Без Удирање, Големина : 40cm)

Zzxxc со Вшмукување Чаша Крпа Рек, Не Дупчење Ѕид Виси од не ' Рѓосувачки Челик Организатор Складирање Бања Полици

Достапно за вашата нарачка
DEN 409.20
Залиха:

[Нерѓосувачки Челик] : Направена од нерѓосувачки челик, тоа е издржлив и нема да рѓа. [Трајни] : Тоа не ќе падне кога таа ги исполнува водата, и тоа ќе се спротивстави на корозија и ' рѓа. [Никаква Трага Инсталација] : Ќе не на штета на интегритетот на ѕидот, нема ноктите и дупки. [Добра Работа] : На работ е мазна, површината е црна боја, нежни и убави. [Bottom] : На дното се проширува, сместувањето е постабилна, и носивоста е силна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата