Klutch Тешки-Должност Заварување работна Станица - 4-Цртачи, на 50 3/4in.L x 24 3/8in.W x 34 5/8in.H

Klutch Тешки-Должност Заварување работна Станица - 4-Цртачи, на 50 3/4in.L x 24 3/8in.W x 34 5/8in.H

Достапно за вашата нарачка
DEN 9839.76
Залиха:

4 фиоки за складирање плус 1 ограден складирање кабинет дел со прилагодливи shelving нуди пространа, функционални заварување снабдување складирање.Супер тешки-должност 500-lb.капацитет.Пространа врвот површина има многу простор да се одржи МИГ заварувач, а TIG заварчик и плазма машина.Вграден-во чување на куките се обезбеди лесно складирање на црева и кабли.Топката имајќи слајдови се задржи фиоките работат без проблеми.Ова 4-фиока Klutch Тешки-Должност Заварување работна Станица со приложена складирање ви помага да го одржите вашиот гас, лачно заварување и МИГ заварување опрема безбедно да се организира.На врвот површина има многу простор да се одржи МИГ заварувач, а TIG заварчик и плазма машина со доволно простор за вентилација. 4 организиран фиоки ви даде достапни сува простор за совети, додатоци, заземјување стеги и заварување резерви.Држи до 500 кг. 50 3/4in.L x 24 3/8in.W x 34 5/8in.H.Некои собранието е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата