садовите Партија Садови Поставите Партија Табела Декорација на Хартија Првенство на Плоча Свадба, Роденден Материјали Унисекс (Боја : А, Големина : Како што е прика?

садовите Партија Садови Поставите Партија Табела Декорација на Хартија Првенство на Плоча Свадба, Роденден Материјали

Достапно за вашата нарачка
DEN 5481.36
Залиха:

Роуз злато хартија плочи и салфетка садови резерви се дизајнирани во розово злато, елегантна и убава и совршено одговараат на вашите декорација.погодна за возрасни лица декорација, оставајќи гости импресиониран, што на вашата страна незаборавни и импресивен.Оваа партија во собата може да се користи за роденденски забави, свадби, годишнини, добредојдовте лица, жени, мажи, возрасни или други важни случаи, и, исто така може да се користи за секојдневните семејни оброци.Овие садови резерви се лесен за употреба и може да се ослободи од трудот на чистење голема количина на садови, што ќе ви овозможи повеќе време за да уживате во партија.Повод : ресторан, отворен, церемонијата, birthday (роденден), итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата