Otter MOMO Деца Цвет Девојка Облечи Чевли Балерина Станови Училиште Партија Свадба Чевли

Otter MOMO Деца Цвет Девојка Облечи Чевли Балерина Станови Училиште Партија Свадба Чевли

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Гумен ѓон.Материјал Состав - Малата Девојка Марија Јане Балет Станови се направени од мека, трајни микрофибер кожа горен дел со дише СТП обвивка.ГОЛЕМИНА ИЗБОР : answer : ___________________________ NOTE : ние силно препорачуваме мерење на вашето дете метри должина ,а потоа додадете 0.2-0.5 инчи да се добие големината според големината на табелата во производот сликата.Моден дизајн - Сатен со прекрасна лак дизајн.Гумен ѓон е пропадна отпорни и безбедно со добра дното зафат.Овие Деца Девојка Фустан Чевли Ќе Одговара За Секоја Прилика И Облека : костим/Свадбена/Партија/Дневно/Училиште/Танцување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата