Раџастан Камења Коњ Лице Dagger Нож Челик Сечилото Мајка на Бисер чип се Справи со Сребрена Жица Работа

Раџастан Камења Коњ Лице Dagger Нож Челик Сечилото Мајка на Бисер чип се Справи со Сребрена Жица Работа

Достапно за вашата нарачка
DEN 2376.00
Залиха:

Бренд : Раџастан Камења.Сечилото Материјали : челик сечилото.Lenght во Инчи : 11.1" Инчи.Рачка Материјал : мајка на бисер.Тип : Dagger.Шанса да се купи Убава Автентични гроздобер во Shikar Лов резба Индо персискиот Mughal Dragger/Нож, директно од Индија на големо цена.Нови Dagger Нож Дамаск Челик Нож рачно изработени Природни Mughal Зелена Жад Камен се Справи без Обвивка.Сечилото ќе биде тапи за извоз причини од Индија, но тоа може да се заостриле.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата