2 Пакет Вакуум Стакло Вшмукување Чаша 8 Тешки Стакло Кревање Алатка, Мултифункционални ракување Артефакт за Стакло,Подни Плочки,Големи Размери, Мебел и сл Објекти с

2 Пакет Вакуум Стакло Вшмукување Чаша 8 Тешки Стакло Кревање Алатка, Мултифункционални ракување Артефакт за Стакло,Подни

Достапно за вашата нарачка
DEN 1751.76
Залиха:

Со добар Квалитет и Ниска Цена : фабриката резерви директно, а цената е прифатлива.Вакуум вшмукување чаша се направени од издржлив ABS пластика се справи и супер висок квалитет на гума.Таа има силна вшмукување моќ, лесен за користење, и да заштедите време и труд.Индустриското ниво вакуум вшмукување чаши : тешки-должност пумпа за вшмукување чаши, лесно да се работи, силна вшмукување, ефикасна и работна енергија, постабилна и издржливи.Ултра-дебел вшмукување чаша : висок квалитет со гумена подлога, дебели вшмукување чаша, носат-отпорни, јасно шасија структура, потрајни вшмукување, тесни вшмукување без лизгање.Силна еластичноста и носат-отпорни, гума, парична казна изработка на квалитетот, цврст материјал и со добар квалитет.Има широк спектар на апликации и е погоден за сите површини со мазни површини : природни високо-квалитетни дебели гума, силна вшмукување, и повеќе моќни адсорпција.Двоен слој за задебелување, добра запечатување перформанси и нема воздух истекување.Особено погоден за големи димензии керамика, камен, челик, метал, стакло, дрвена кутија, пластика итн.Ергономски зафат : Обезбедува удобност и поголема ефикасноста на работата.Направи ракување полесно и побрзо.Ако имате било какви проблеми со вашиот вшмукување чаша, ве молиме да бидат слободни да контакт за слободна замена.Чекори за употреба : 1) Местото на вшмукување чаша на чиста површина која не може да биде обоено со вода или масло. 2) Дишам/Транспорт : Притиснете го воздушна пумпа последователно се додека црвената линија исчезнува, и тогаш ќе може да се движат на објектот. 3) Дефлација/отстранување : Притиснете и задржете го копчето за ослободување вентил, црвена линија се појавува надвор, на вшмукување чаша може да се отстрани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата