Aexit 5pcs 20mm Лепливи Ленти x 2mm Двојна Еднострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента 5M Должина

Aexit 5pcs 20mm Лепливи Ленти x 2mm Двојна Еднострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента 5M

Достапно за вашата нарачка
DEN 787.20
Залиха:

Лента Ширина : 20mm/0.78"; Лента Дебелина : 2mm/0.08".Лента Должина : 5 Метри/16.4 ft; Име на Производ : Сунѓерот Лента.Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 168g; Пакет Содржина : 5pcs x Сунѓерот Лента.Главната Боја : Црна, Црвена Боја.Опис : Двоен двострано сунѓерот пена селотејп Тоа е со добра изведба на лепило, лесен за употреба, анти-стареење, без лепак остатокот Висока температура отпор, киселина и алкално-отпор, ниска електролиза, crocking отпор, солза-корозија, без остатокот на површината кога солза Употреба : Широко се користат за мобилен телефон на поправка, авто мазна површина, етикета, логото лепило, врати и прозорци работ запечатување,.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата