Voova Пелена Торба Ранец, Мултифункционален Патување Назад Пак Породилно Бебе Nappy Промена Кеси со Менување на Pad & Шетач Ремени,Голем Капацитет,Водоотпорен и за Стилск

Voova Пелена Торба Ранец, Мултифункционален Патување Назад Пак Породилно Бебе Nappy Промена Кеси со Менување на

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. √【Mulltifunction Пелена Ранец】Големина : 16.5 x 11,8 x 7 инчи; Стилски пелена торба вклучен внатре и надвор 19 џебови, пространа доволно за складирање на сите ваши бебе essentials плус вашите потреби и се уште изгледа совршено организиран и компактен, не рефус. 2 изолирани џебови во предни преграда, може да има различни брендови бебе шишиња и се чува бебето пијалоци на топло/ладно температура целиот ден. √【Надгради Изградба】Главната преграда на нашите шик бебе кеси доаѓа со 3 еластична отвори џебови, 1 zippered задниот џеб,1 drawstring мрежа џеб, 1 mesh џеб на вреќа ѕид,1 флексибилни прилагодливи мрежа одбивни џеб, копче јамка, 2 водоотпорен организаторите на капакот се додаде уште еден во предниот џеб.Ова го tote торба се пространа и да имаат доволно џебови да работи на сите бебе essentials и чува одвоени влажни и суви пелени,облека,ќебиња итн. √【Smart Назад анти-кражба и пред zippered џебовите е совршен за да се одржи паричник, телефон, мали нешта за мама или тато. √【Здрав крајната hands-free промена торба, тоа не изгледа како "мајка торба" ќе се направи голем дел од носење на багажот подоцна во животот.Повик за дизајн го прави овој Nappy Кеси совршено за грижа за новороденчињата со вашите момчиња ќе Добиете : Voova Разноврсна Пелена Торба Ранец (16.5 x 11,8 x 7 инчи), Перат Менување на Рампа(24.25 x 13.6 инчи), Hands Free Шетач Ремени x 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата