Суштество од Црна Лагуна Оригинални 1955 шпански Хералд од Шпанија

Суштество од Црна Лагуна Оригинални 1955 шпански Хералд од Шпанија

Достапно за вашата нарачка
DEN 2879.76
Залиха:

Филм Сувенири.Суштество од Црна Лагуна 1955 Оригиналот (шпански Хералд од Шпанија) Универзална Филмови Филм Сувенири по прифатлива цена.Тешко да се најде.Толку многу колекционери !!!Неколку граница чипови, но сепак во ВФ да ПОРАНЕШНА состојба.Големина прибл. 5.5" x 8.5".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата