Благородна Чиста рачно изработени Голем Beaded Кристал AB Боја Закрпи да се Шие на Rhinestones со Камења Sequins Монистра Булчински Applique Дизајни Закрпи за Шиење за DIY венчаница ?

Благородна Чиста рачно изработени Голем Beaded Кристал AB Боја Закрпи да се Шие на Rhinestones со Камења Sequins

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

38x56cm.ab боја.Материјал : дијаманти, дијаманти ноктот, акрилик монистра, итн.Цвет Јака Везени Чипка Јака Applique Закрпи да се Шие на Закрпи Налепница за DIY за Шиење.Високо-квалитетна облека закрпи, чиста рачно изработена облека печ, можете слободно да се стави на облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата