Aida Текстил 14 Смета Крстот Бод Ткаенина Мулти Обоени 12×18inch

Aida Текстил 14 Смета Крстот Бод Ткаенина Мулти Обоени 12×18inch

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

ГОЛЕМИНА : 12×18 инчи,лесно може да се cutted во многу пократок плоштади и за други проекти.AIDA ПЛАТНО : 14 CT,направен од 100% памук,квалитет на ткаенина парчиња и боја.DIY УМЕТНОСТ CRATF : Погоден за крос-бод проект,игла точка или други рачно изработени занаетчиски.Пакет се вклучени : Мулти обоени aida облека,1 лист за секој од 7 различни бои aida крпа,зелена,бела,сина,розова,ориз,каки,црна.Пакет се вклучени : 2 лист секоја од 3 различни бои везени крпа.Ориз,каки и тен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата