12.3 Инчен Android е Радио за Автомобил Стерео за Toyota, FJ Cruiser 2006-2021 со HD Екран на Допир за Раководител на Единицата Видео Multimedia Player,Bluetooth, Изградена-во CarPlay Андроид Auto(Црна)

12.3 Инчен Android е Радио за Автомобил Стерео за Toyota, FJ Cruiser 2006-2021 со HD Екран на Допир за Раководител

Достапно за вашата нарачка
DEN 15359.76
Залиха:

[Применливи Модели] Тоа се Вклопува за Toyota, FJ Cruiser 2006-2021 , ве Молиме Потврдете го Вашиот Модел Пред да го купат за да се Осигура дека Тоа Можат да Бидат Исти. [Супер тврди и меки] Android 10 е Радио за Автомобил,Пет Основни Rockchip PX5 CPU + 4 GB RAM меморија + 64 GB ROM, Високи Перформанси, Ниска Потрошувачка на Енергија, Повеќе и Побрзо и Стабилна,Чувствителен на Допир Екран, Поддршка Сплит Екран и Брз Одговор. [Мултифункционален] Жица и Безжични Автомобил Игра, Жичен Андроид Auto, Поддршка англиски Гласовна Контрола и Оригинални Автомобил Воланот Контрола,Пре-инсталирате Google и You Tube, и Play Продавница, Симнете некоја АПЛИКАЦИЈА, како Ви се Допаѓа. [Воланот Контрола] Кога возите, Можете Да го Користите Управувач за Контрола на Музика, Радио и Јачината на звукот, Кои се Многу Удобен и сигурен. [Гаранција и По Услуга]Ние обезбеди производи со 1 години гаранција, Доколку постои било каков проблем, Можете Да не Контактирате Преку , Ние Може да Ви Помогне да го Решите Проблемот.компатибилен Тојота FJ Cruiser 2006-2021. Системи : Андроид 10.0 Систем.Екран : 12.3 Инч.ROM : 64 GB RAM МЕМОРИЈА : 4 G.На OSD Јазици : англиски / руски / француски / германски / шпански / италијански / Arabic / португалски / турски / Тајландски / полски / хебрејски сите 53 јазици.компатибилен Тојота FJ Cruiser 2006-2021 Systems : Андроид 10.0 System Screen : 12.3 Inch ROM : 64 GB RAM меморија : 4 GOSD Јазик : англиски / руски / француски / германски / шпански / италијански / Arabic / португалски / турски / Тајландски / полски / хебрејски сите 53 јазици.спореди со копчето на екранот на допир е погодно.Carplay/Андроид Авто : Поддршка Carplay/Андроид Auto, во Реално-време за Споделување на Телефонот Музика/ Видео.Гласовна Контрола;Поддршка Целосна англиски Гласовна Контрола за да се Направи вашето Патување Побезбедно.Навигација : Поддршка онлајн/офлајн мапа за навигација, да одите каде сакате, не да се изгуби во секое време, насекаде.Radio AM/FM : Можете да го изберете вашиот омилен канал за да се направи вашето патување не се досадни.Bluetooth : Вграден Bluetooth, Брза Конекција со голема Брзина, Стабилен Превоз, се Реализира Bluetooth Музика/Повик.Видео Излез : Можете да слушате музика/ Радио со вашето семејство/ пријатели.DSP : DSP носи супер живо искуство.Инсталација;Можете да ги следите на сликата за да го инсталирате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата