HLMSKD Отпечаток Заклучување на Вратата Графити Bluetooth WiFi Дигитални Тастатурата Smart Картичка Комбинација Knob Заклучување Дом/Канцеларија/Хотел DIY Заклучување (Боја : Цр?

HLMSKD Отпечаток Заклучување на Вратата Графити Bluetooth WiFi Дигитални Тастатурата Smart Картичка Комбинација

Достапно за вашата нарачка
DEN 861.60
Залиха:

Мобилен телефон СТАН/отпечаток/IC card/лозинка/метал копчето за отклучување.Поддршка Tuya/Smart Живот СТАН.Поддршка ограничено време лозинка.Security кодот режим.USB итни интерфејс.Мобилен телефон СТАН/отпечаток/IC card/лозинка/метал копче unlock Support Tuya/Smart Живот APPSupport ограничено време password Security заклучување mode USB итни interface Specification : Софтвер : Tuya/Smart Живот APPBluetooth : 4.0 Материјал : алуминиум alloy Unlocking метод : APP/отпечаток/лозинка/smart картичка/key Fingerprint читање : FPC Сензор (phlx сензор)Број на корисници : до 100 users Card чип тип : 13.56 mhz М1 IC card Touch екран : IML material Power набавка : 4 ААА 1.5 V батерии (не се вклучени)температурата на работа : -25 до 55 степени Celsius Password функција : поддршка за виртуелна password Suitable за врата дебелина околу 35-65mm Bluetooth 4.0 Додадете гејтвеј за да се поврзете со Wifi Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да варира од различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Можете да ги користите механички копчиња и итни моќ.

Кон својствата

Software:
Tuya/Smart Life APP
Bluetooth:
4.0
Material:
aluminum alloy
Unlocking method:
APP/fingerprint/password/smart card/key
Fingerprint reading:
FPC Sensor (semiconductor sensor)
Number of users:
up to 100 users
Card chip type:
13.56mhz M1 IC card
Touch screen:
IML material
Power supply:
4 AAA 1.5V batteries (not included)
Operating temperature:
-25 to 55 degrees Celsius
Password function:
support virtual password
Suitable for door thickness about 35-65mm :
Bluetooth 4.0 :
Add a gateway to connect to Wifi :
Notice:
1. Due to manual measurement, please allow 2-3% error. :
Before you bid, make sure you don’t mind. :
2. The color may vary from different monitors, please refer to the actual product. :
You can use mechanical keys and emergency power. :

Најдобри предлози во категоријата