Amscan WWE® Пресече Ручек Хартиените Салфети, 6 1/2 x 6 1/2 ,16 компјутери

Amscan WWE® Пресече Ручек Хартиените Салфети, 6 1/2 x 6 1/2 ,16 компјутери

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.52
Залиха:

16 ручек салфетки, 2 ply.Одлично со други садови во борење партија.Служат на овие партии и забава прилики.Дизајнот е отпечатена јасно и убаво.Им служи на сите ваши храна и торта со овие WWE Ручек салфети (16 парчиња).Тие се врзуваат во совршено со вашата партија тема садови.Секогаш се купи дополнителни салфетки, бидејќи тие се навистина корисна за да го имаат.Дури и кога вашата партија е во текот на бенефиции никогаш нема да се оди на отпад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата