Премиер-Линија Производи К 5063 Безбедност На Рачката На Вратата Во Собата, Црна Dimpled

Премиер-Линија Производи К 5063 Безбедност На Рачката На Вратата Во Собата, Црна Dimpled

Достапно за вашата нарачка
DEN 683.04
Залиха:

Умре леано изградба.Црн финиш. 1 внатре и надвор 1 се справи.Вклучува вретено и сврзувачки елементи.Опис на производот Оваа замена mortise заклучување на рачката на собата доаѓа заврши во црно.Има умре фрлија внатре и надвор рачка, 1 вретено, и се неопходни за инсталација завртки.Тој е дизајниран за употреба со К 5057 и К 5092 безбедност вратата mortise се заклучува.Од Производителот Оваа замена mortise заклучување на рачката на собата доаѓа заврши во црно.Има умре фрлија внатре и надвор рачка, 1 вретено, и се неопходни за инсталација завртки.Тој е дизајниран за употреба со К 5057 и К 5092 безбедност вратата mortise се заклучува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата